KBS SOCKS - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION 12.0.9.30 - .: KBS Çorap Kamil BORAN :. Tel. 212 485 57 75

İçeriğe git

Ana menü:


 KBS SOCKSKBS  Çorap  2006 yılında,  sektörde  23 yıllık  tecrubesi  bulunan Naci Gültepe  tarafından kurulmuş olup, kısa sürede başta Ukrayna, Rusya,Orta Asya ülkeleri ,Norweç, İsveç ve İngiltere ye  en iyi kalite ve hizmetle ihracat yapmaktadır.

KBS Çorap üretiminde kullanmış olduğu yüksek kalite iplikleri , şık ve  modern tasarımlarıyla sektöründe  kendini kabul  ettirmiş ve  aranılan bir marka olmuştur.

Firmamız  4000 m2 kapalı alanda  en son teknolojiye  sahip 160 makinası ile aylık 1 milyon çift  çivarında en iyi kalitede  çorap üretim yapmaktadır.


Üretmiş olduğu tüm ürünlerin tasarım, burun dikiş, konfeksiyon dikiş , yıkama ,ütü-paketleme işlemlerini tecrubeli personeli  ile birlikte kendi bünyesinde gerçekleştirerek  zamanında hizmet  ve yüksek kalite  sunmaktadır..

Neden KBS Socls & Çorap ?
. Ürün kalitesi
. Geniş ürün yelpazesi
. Uygun fiyatlar
. Hızlı servis ve müşteri memnuniyeti
. KBS Kalitesi

Ürettiği ürünler arasında çocuk gruplarında,  bebek külotlu ,bebek soket, çocuk külotlu ,soket çocuk ve  aksesuarlı çorap. bayan gruplarında ;   soket ,  külotlu  , havlu, bambu , modal  ve aksesuarlı çorap.  erkek gruplarında ; penye , havlu , çift taban, modal , bambu, merserize çorap  seçenekleriyle her birey için  zengin çeşitler sunmaktadır.
Ayrıca KBS markamızın yanı sıra kbs  apollon , armor ve pika markalarımız ile birlikte  ,  tecrubemiz , seçkin tasarımlarımız , müşteri memnuniyetimiz ve kendimize  özgü kalitemiz ile birlikte  sektörde  yer almaya devam edeceğiz…. 
Copyright 2016. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön